Visoki uzvanici iz Republike Koreje...

U sklopu jačanja međunarodne vidljivosti, Sveučilište Jurja Dobrile u Puli je, u srijedu 26. svibnja, ugostilo visoke uzvanike iz Republike Koreje. Čast nam je bila ugostiti predstavnike i suradnike Veleposlanstva Republike Hrvatske u Seulu, prof. dr. sc. Dalibora Krpana, gđu. Soonyoung Redden i predsjednika ZENITH-a Kim Jung Ryool-a.

Domaćin primanja bio je rektor, prof. dr. sc. Alfio Barbieri sa suradnicima, izv. prof. dr. sc. Mirjana Radetić-Paić, prorektorica, prof. dr. sc. Krešimir Pavelić, dekan Medicinskog fakulteta u Puli, izv. prof. dr. sc. Sven Maričić, pomoćnik rektora za nove tehnologije i ravnateljica OB Pula doc. dr. sc. Irena Hrstić, a putem Zooma se priključio i prof. dr. sc. Marinko Škare.

Dogovorena je daljnja suradnja u području zdravstva, tehnologije ali i kulture s obzirom na obilježavanje 30. obljetnice uspostave diplomatskih odnosa s Republikom Korejom.

Fotografija s posjeta