Sveučilište Jurja Dobrile u Puli tradicionalno već 4. godinu organizira besplatne pripreme državne mature za predmete Hrvatski jezik, Matematika i Engleski jezik. Pripreme će se održavati online, počevši od 25. svibnja 2022. godine.

Dragi maturanti, Sveučilište Jurja Dobrile u Puli za vas organizira besplatne online pripreme za državnu maturu iz predmeta Hrvatski jezik, Matematika i Engleski jezik.

Pripreme za Engleski jezik započinju 25. svibnja 2022. od 15.45 do 18.10. Pripreme za Hrvatski jezik i Matematiku odvijati će se u lipnju. Pripreme će se održavati u virtualnom okruženju putem platforme Microsoft Teams.

Broj mjesta je ograničen te je potrebno prijaviti se za sudjelovanje. Detalje o prijavi, rasporedu kao i ostale informacije pročitajte na našoj stranici: