Privremeni rezultati izbora za...

Izbori su održani 10. i 11. lipnja u online obliku putem studentskog intraneta Sveučilišta Jurja Dobrile. Rezultati izbora slijede u nastavku.

U izbornoj jedinici "Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković u Puli" izborima je pristupilo ukupno 99 birača. Predstavnica Fakulteta ekonomije i turizma Dr. Mijo Mirković u Puli:

1. Antonija Filipović – 41 glas
  2. Sunčica Jakopović – 38 glasova
  3. Marta Maretić – 20 glasova

U izbornoj jedinici "Fakultet informatike u Puli" izborima je pristupilo ukupno 81 birača. Predstavnik Fakulteta informatike u Puli:

1. Eric Ostoni – 65 glasova
  2. Lana Pavlić – 16 glasova

U izbornoj jedinici "Fakultet prirodnih znanosti u Puli " izborima je pristupilo ukupno 16 birača. Predstavnica Fakulteta prirodnih znanosti u Puli:

1. Dora Hodap – 14 glasova
  2. Nora Šimić – 2 glasa

U izbornoj jedinici "Sveučilište Jurja Dobrile u Puli" izborima je pristupilo ukupno 189 birača.

Predstavnici Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli:

1. Ivan Nikola Jurić – 174
  2. Marija Jeromela – 170
  3. Zlatko Nikolić – 169
  4. Ivana Čorić – 162
  5. Dajana Lupić – 162
  6. Marco Antonio Barišić – 108

Temeljem članka 17., stavka 1. i 2., u izbornim jedinicama gdje je broj kandidata jednak broju članova koji se biraju, izbori se ne provode već kandidat postaje članom Studentskog zbora objavom konačnih rang listi.

Predstavnica Medicinskog fakulteta u Puli:

1. Daria Franjković

Predstavnica Muzičke akademije u Puli:

1. Vanja Turner

Predstavnica Fakulteta odgojnih i obrazovnih znanosti u Puli:

1. Mia Piškulić

Predstavnica Filozofskog fakulteta u Puli:

1. Laria – Victora Diković

Predstavnik Tehničkog fakulteta u Puli:

1. Gabrijel Mijatović

Na temelju članka 16. Zakona o Studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama, a sukladno odredbama članka 20. Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli svaki kandidat može podnijeti obrazloženi prigovor u roku od 2 radna dana od dana objavljivanja ovih rezultata. Prigovore možete podnijeti na e-mail adresu povjerenstvo.za.prigovore@unipu.hr.