Ured za poslijediplomske studije i cjeloživotno obrazovanje

Ured za poslijediplomske studije i cjeloživotno obrazovanje nadležan je za koordinaciju poslijediplomskih sveučilišnih studija i programa cjeloživotnog obrazovanja pri Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli.

Sveučilišni specijalistički poslijediplomski studiji

1. Europske integracije, regionalni i lokalni ekonomski razvoj,
  2. Ljudski resursi i društvo znanja,
  3. Marketing usluga,
  4. Prevođenje u okviru hrvatsko-talijanske dvojezičnosti,
  5. Klasična harmonika.

Sveučilišni poslijediplomski (doktorski) studiji

1. Međunarodni združeni doktorski studij „Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment“,
  2. Nove paradigme obrazovanja.

Cjeloživotni programi

1. Program stjecanja pedagoških kompetencija (CKUO),
  2. Program stjecanja pedagoških kompetencija za strukovne učitelje i suradnike u nastavi (CKUO),
  3. Palijativna skrb s kliničkom praksom (MFPU),