Prijavite se na stručnu konferenciju...

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce) 28. i 29. travnja organizira stručnu konferenciju Srce DEI 2021, ujedno i konferenciju nacionalnog strateškog projekta Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO), koja će se održati virtualno. Broj mjesta je ograničen, a za ovogodišnju konferenciju ne plaća se kotizacija. Prijavite se!

Pripremite se za digitalnu transformaciju sustava znanosti i visokog obrazovanja sudjelovanjem na konferenciji Srce DEI 2021, saznajte novosti na projektu Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO) i proslavite s nama 50. rođendan Srca!

Očekuju vas predavanja stručnjaka iz domaće i međunarodne akademske i istraživačke zajednice, okrugli stolovi, rasprave i debate s aktualnim temama, kao i radionice koje su pripremili stručnjaci Srca.

Pogledajte program konferencije u kojem možete pronaći teme vezane uz međunarodne i nacionalne inicijative za otvorenu znanost, digitalizaciju mobilnosti studenata, razvoj kompetencija za računarstvo visokih performansi, sigurnost i pouzdanost elektroničkih identiteta, informacijske sustave u znanosti i obrazovanju te učenje i poučavanje uz pomoć tehnologije.

Broj mjesta je ograničen, a za ovogodišnju konferenciju ne plaća se kotizacija.

PRIJAVITE SE

Poziv: