Novi online tečaj na temu...

Centar za e-učenje Srca objavio je novi online tečaj Implementacija kompetencijskog okvira kroz sustav Moodle. Cilj ovog tečaja je educirati nastavnike kako implementirati kompetencije u sustav Moodle. U okviru tečaja nastavnici će se upoznati s osnovnim pojmovima vezanim uz kompetencije i ishode učenja te o ulozi kompetencija u nastavnom procesu. Također, u okviru e-tečaja je objašnjeno na koji se način izrađuje kompetencijski okvir u sustavu Moodle koji nastavnicima omogućuje praćenje napretka studenata u e-kolegiju.

Ovaj tečaj je dio paketa tečajeva "Provjera znanja i ocjenjivanje"  koji su u Srcu osmislili s ciljem da nastavnicima olakšaju i omoguće da što kvalitetnije provedu provjeru znanja i ocjenjivanje studenata u online okruženju, posebice ako uvode nove metode poučavanja i formativno vrednovanje.

Ujedno podsjećaju na svoje priručnike, brze pomoći i animacije koji nastavnicima mogu pomoći u radu sa sustavom Merlin, e-portfolio i webinarima.