Objavljen je program 12. MoodleMoota...

I ove godine 12. MoodleMoot Hrvatska organizira veliki broj izlaganja. Ovogodišnji Moodlemoot Hrvatska 2022 održat će se online 6. lipnja 2022. a prva izlaganja možete pratiti već od 9.30 sati. Bit će dostupne dvije radionice te tri pozvana predavanja.

1. pozvano predavanje profesorice Denise Whitelock, direktorice Instituta za obrazovne tehnologije Open University (UK), predavanje "Digital Assessment and feedback: Supporting learners and teachers" na temu vrednovanja u online okruženju.
  2. pozvano predavanje Jessice Gramp iz organizacije moodle.org koja će predstaviti projekt "OpenDigCompEdu - Open Digital Competences Training for School Educators" i Moodle akademiju. Cilj projekta je pomoći nastavnicima i edukatorima da unaprijede svoje digitalne kompetencije.
  1. pozvano predavanje koje će održati gost predavač iz Irske Rob Lowney "Supporting educators’ digital competence development through a community initiative" o njihovom iskustvu izgradnje zajednice nazvane "MoodleMunch" koja za cilj ima podršku nastavnicima u razvoju digitalnih kompetencija.

S obzirom na obvezene prijave i ograničen broj mjesta, osigurajte svoje mjesto na radionicama:

1. "Kako snimiti i objaviti predavanje (OBS studio)", 7. lipnja s početkom u 9 sati,
  2. "Kako izraditi aktivnost Lekcija u sustavu Moodle", 7. lipnja s početkom u 11 sati.

Ovdje se možete prijaviti na radionice:

Program možete pogledati ovdje: