INFORMACIJE ZA

O uslugama

INFORMACIJE O

O uslugama

Potpisan je novi ugovor između Srca i...

Potpisan je novi ugovor između Srca i dobavljača softvera PlagScan te je time započela četvrta godina korištenja softvera uz financijska sredstva koja su osigurana od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja. Kao i do sada, Plag Scan možete koristiti kroz sustav e-učenja ili direktno putem poveznice na softver za provjeru autentičnosti radova PlagScan.

Osiguran je neograničen broj provjera za svakog od upisanih studenata. Provjera radova je omogućena svim nastavnicima i studentima, kao i nenastavnom osoblju, sukladno procedurama i potrebama na Sveučilištu.

Nastavnici i studenti prijavu vrše isključivo korištenjem elektroničkih identiteta u sustavu AAI@EduHr.

Za jednostavnije korištenje softvera na stranicama Srca su dostupne upute za nastavnike, studente i administratore. Možete ih pregledati na sljedećoj poveznici:

Upute je pripremi i SRIC a dostupne su na stranici Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli putem ove poveznice: