OBAVIJESTI:

UNWTO Affiliate Member

Izrada studentskih iskaznica (x-ica)
Studenti prvih godina preddiplomskih i diplomskih studija koji se nisu slikali za studentske iskaznice (x-ice) molimo da dođu u Ured za studente i obrazovne programe, suteren zgrade FET-a, Preradovićeva 1, soba 8.
Preuzimanje studentskih iskaznica...
Obavještavaju se studenti da, od srijede 16. listopada,  studentske iskaznice (x-ice) mogu preuzeti u zgradi Sveučilišta, Ronjgova 1 (prvi kat desno, soba. 16 b) u vremenu od 8.30 do 10 sati te od 11 do 12 sati, uz predočenje osobne iskaznice.
Senat Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli je na svojoj 27. sjednici održanoj dana 30. rujna 2019. godine donio Pravilnik o izmjenama Pravilnika o studiranju. Novom izmjenom uklonjena je odredba koja je propisivala da status studenta traje dvostruko dulje od propisanog vremena trajanja studija i uvedena nova odredba kojom je regulirano da status studenta traje do prestanka izvođenja studijskog programa.
Studenti se upisuju putem Studomata , ali tek kada polože sve planirane kolegije, jer datumom upisa  sustav izrađuje račun temeljem ostvarenih ECTS bodova (na taj dan).
Izvanredni studenti i studenti strani državljani upisani na sveučilišne preddiplomske studije, sveučilišne diplomske studije, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij i na stručne studije na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli imaju pravo završiti studij u vremenu koje je dvostruko dulje od propisanog vremena trajanja studija.
Redoviti studenti upisani na sveučilišne preddiplomske studije, sveučilišne diplomske studije, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij i na stručne studije na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli imaju pravo završiti studij u vremenu koje je dvostruko dulje od propisanog vremena trajanja studija.
Mole se studenti da e-mail upite koje upućuju prema službama Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli šalju isključivo sa svoje službene AAI@EduHr e-mail adrese (korisnicko_ime@unipu.hr). Na adrese izvan @unipu.hr često nismo u mogućnosti dostaviti odgovor.